Gonzo’s Quest Megaways

Gonzo’s Quest Megaways to kontynuacja jednego z najpopularniejszych automatów online, Gonzo’s Quest firmy Netent. Wersja tego automatu Megaways powstała ze współpracy Red Tiger i Netent.
Ciekawi Cię, gdzie możesz zagrać w Gonzo’s Quest Megaways z bonusem? Oto wybór kasyn online naszych ekspertów, które oferują tę fantastyczną grę i ogromny wybór automatów Megaways.Kasyno gra Gonzo’s Quest Megaways™

Każda branża ma jakieś kultowe produkty. W świecie automatów online Gonzo’s Quest ma ten status – jest to legendarna gra wśród fanów automatów.

 Nazwa Gry:  Gonzo’s Quest Megaways
 Operator:  Netent/Red Tiger
 RTP:  96.00%
 Max Linie:  117649
 Układ:  6 x 7

Firmy Red Tiger i NetEnt pracowały razem nad stworzeniem kontynuacji jednego z najbardziej lubianych automatów wideo. Jak wiecie, sequele to trudny biznes, nie ma gwarancji, że fani w ogóle polubią wygląd i styl drugiej części. Wręcz przeciwnie, sequele są zwykle dużymi porażkami, istnieje niezliczona ilość przykładów w filmach i grach. Jeśli chodzi o Gonzo’s Quest, możesz być spokojny: wersja Megaways tej super znanej gry jest fantastyczna!

Symbole i wygrane

Pierwsza część Gonzo’s Quest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier, jakie kiedykolwiek widział świat online. Soczysta roślinność, południowoamerykańskie maski, ożywiony konkwistador w poszukiwaniu skarbu. Wszystkie zwycięskie motywy pierwszej gry są również widoczne w drugiej i zintegrowane z nowymi elementami.

W Gonzo’s Quest Megaways znajdziesz wygląd i styl pierwszej części, ze znacznie lepszymi animacjami, tłami i elementami graficznymi. Twórcy stworzyli grę bezbłędną z punktu widzenia projektowania, perfekcyjną do ostatniego piksela. Jest rzeczą oczywistą, że gra jest idealna na wszystkich urządzeniach, w szczególności na smartfonach. Na ekranach telefonów wszystkie elementy wyglądają ostro i nowocześnie, gwarantując wspaniałe wrażenia z gry.

Gonzo's Quest płatne symbole

W wersji Gonzo’s Quest Megaways jest wiele elementów z pierwszej części. Niżej płatne symbole są reprezentowane przez postacie zwierząt, takie jak ptaki, węże i psy. Symbole wyższej wypłacalności to maski.

W tej grze znakiem zapytania jest Wild, tym razem nazywa się Unbreakable Wild. Zastanawiasz się, dlaczego nazwa tego symbolu została zmieniona? Dzieje się tak dlatego, że podczas lawin nie łamią się i nie znikają jak każdy inny symbol. Będą trzymać się bębna i pomogą Ci stworzyć zwycięskie kombinacje podczas następnej gry. W jednym spinie są maksymalnie dwa symbole wild, jeden w pierwszych 3 bębnach, jeden na bębnach 4-6. Scatter to symbol swobodnego spadania, który można rozpoznać jako najbardziej zmysłowo udekorowany ze wszystkich symboli, wyglądający jak złote słońce z otwartymi ustami. Zdobądź 3 lub więcej z nich, aby uruchomić rundę bonusową darmowych spinów!

Darmowe Spiny z nieograniczonym mnożnikiem

To jest oczywiście to, na co czeka każdy fan automatów do gier, wyjątkowy moment każdej sesji! W Gonzo’s Quest Megaways darmowe spiny są uruchamiane za pomocą 3 lub więcej symboli scatter – symbolu Free Fall. Jak zawsze, im więcej scatterów, tym więcej darmowych spinów i zdobyć można nawet 18 free spinów.

Gonzo's Quest mnożnik

Symbole Free Fall będą nadal spadać na twoje bębny podczas rundy bonusowej darmowych spinów, stąd istnieje szansa na otrzymanie dodatkowych spinów. Aby uruchomić dodatkowe obroty, będziesz musiał trafić 3 lub więcej symboli swobodnego spadania, tak samo jak w grze podstawowej.

Gdy funkcja zostanie uruchomiona, rozpocznie się jedna z typowych animacji Gonzo, w której mały facet pobiegnie do El Dorado i wejdzie do legendarnego złotego miasta. Po wejściu do funkcji darmowych spinów zostaniesz powitany kołem darmowych spinów, do którego przyzwyczailiśmy się grając na automatach Megaways. Ryzyko jest zawsze kuszące, ponieważ możesz zdobyć więcej darmowych spinów. Jednak szanse są tutaj przeciwko graczom, a ryzyko utraty dostępu do rundy bonusowej jest wysokie.

Podczas darmowych spinów tło będzie ciemniejsze – na górze bębnów zobaczysz liczbę darmowych spinów i inny zestaw mnożników. Teraz każda kaskada wyzwoli wyższy mnożnik, sekwencja wyniesie x3, x6, x9 i x15 – ogromna szansa dla graczy!

Gonzo's Quest wild

Funkcja mnożnika lawiny

Jedną z najlepszych rzeczy w Gonzo’s Quest jest funkcja lawinowa z mnożnikami wygranych, a jedną z cech charakterystycznych Megaways Slots są kaskadowe bębny. Szczęśliwy zbieg okoliczności, który sprawia, że ​​Gonzo’s Quest idealnie nadaje się do przekształcenia w grę Megaways.

Jak działa mnożnik lawiny? Podobnie jak w poprzednich automatach z serii, funkcja jest aktywowana po każdym zwycięskim spinie. Symbole w linii wygrywającej eksplodują i następne symbole spadają na bębny i je wypełniają. Nowe zwycięskie kombinacje są następnie ponownie obliczane, a ewentualne dodatkowe wygrane dodawane na konto gracza.

W Gonzo’s Quest Megaways są dwa główne dodatki. Pierwsze to mnożniki, które są dodawane do każdej kolejnej gry: odpowiednio x2, x3 i x5 – mnożnik resetuje się przy x1, gdy nie ma więcej zwycięskich spinów. Drugą specjalną cechą są Unbreakable Wilds, o których wspominaliśmy wcześniej: Wilds będą trzymać się bębna, nawet jeśli będą zaangażowane w zwycięską kombinację, z wielką korzyścią dla gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.