Extra Chilli Megaways

Extra Chilli Megaways™ jest, wraz z Bonanza Megaways™, jednym z najpopularniejszych automatów wideo.

Opracowany przez Big Time Gaming, Extra Chilli Megaways to drugi automat z serii, który uzyskał status klasycznego automatu hazardowego. W tym automacie narracja jest dość prosta, automat jest osadzony na meksykańskim rynku pełnym pikantnych chilli .. są to symbole premium i razem ze szczęśliwymi literami H-O-T zaprowadzą Cię do fantastycznej sesji darmowych spinów!
Szukasz najlepszych kasyn online, aby cieszyć się Extra Chilli Megaways z bonusem? Nasz zespół wybrał najlepsze kasyna online do gry na automatach Megaways™. Trzy najlepsze kasyna są tutaj.Kasyno gra Extra Chilli Megaways™

Extra Chilli to automat bardzo podobny do Bonanza, wielokrotnie nagradzanego automatu Big Time Gaming. Mechanizmy rządzące grami są takie same, są to pierwsze przykłady Megaways. Oprócz proponowania tej samej mechaniki, obie gry oferują fantastyczny design. Ciepłe kolory, płynne animacje i fantastycznie zaprojektowane tło to główne składniki tej gry.

 Nazwa Gry:  Extra Chilli
 Operator:  Big Time Gaming
 RTP:  96.00%
 Max Linie:  117649
 Układ:  6 x 7

Symbole i wygrane

W Extra Chilli Megaways płatne symbole składają się z klasycznych znaków od 9 do A jako symbol płacący niżej. Po przeciwnej stronie symbolami premium są gorące chilli w czterech różnych kolorach: fioletowym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Mówiąc o specjalnych symbolach, Extra Chilli oferuje symbol Wild reprezentowany przez fajerwerki. Zastępuje wszystkie inne symbole oprócz Scatter i pomaga łatwiej tworzyć zwycięskie kombinacje. Scatter jest reprezentowany przez litery H, O i T. Kiedy pojawią się na bębnach w dowolnym miejscu, uruchamiają rundę bonusową darmowych spinów.

extra chilli płatne symbole

Kaskadowe bębny to kluczowa funkcja w automatach Megaways, a po wprowadzeniu przez Bonanza i Extra Chilli została ponownie zaproponowana w prawie wszystkich innych grach z serii.

Jest to prosta, ale bardzo skuteczna funkcja: aktywuje się za każdym razem, gdy na Twoich bębnach znajduje się zwycięska kombinacja. Symbole zaangażowane w wygrywającą kombinację eksplodują, robiąc miejsce dla nowych symboli, które spadną na bębny. W tym momencie obliczane są nowe kombinacje, a ewentualne dodatkowe wygrane są dodawane do Twojego salda gracza. Nie ma ograniczeń co do liczby kolejnych zwycięskich reakcji i jest to szczególnie ważne podczas sesji darmowych spinów.

Drop

Jest to bardzo specjalna funkcja, która pozwala na odrobinę dodatkowej akcji podczas gry w Extra Chilli Megaways. Podczas gry podstawowej zobaczysz monety z logo BTG pojawiające się losowo na Twoich bębnach. Przejdą one do przycisku upuszczania funkcji po prawej stronie bębnów, gdzie po każdej monecie zobaczysz, że określona cena spada. Różne monety mają różne wartości i obniżą cenę zakupu funkcji darmowych spinów. Jeśli dojdziesz do zera, funkcja zostanie automatycznie aktywowana, a Ty uruchomisz rundę bonusową darmowych spinów.

Darmowe Spiny

Aby uruchomić funkcję darmowych spinów w Extra Chilli Megaways, musisz trafić 3 symbole Scatter w dowolnym miejscu w slocie. W tym innowacyjnym automacie wideo symbol Scatter jest reprezentowany przez litery H-O-T. Kiedy zdobędziesz trzy takie na swoich bębnach, otrzymasz 8 darmowych spinów. Każdy dodatkowy Scatter, dodaje 4 darmowe spiny.

W tym momencie uruchamiana jest funkcja Gra o dodatkowe obroty. To gra bonusowa, która sprawiła, że Extra Chilli stała się sensacją. Kiedy pojawi się koło, możesz wybrać COLLECT i zgarnąć swoje obroty lub GAMBLE i zagrać o nawet 24 darmowe spiny.

extra chilli darmowe spiny

Jeśli zdecydujesz się zebrać swoje spiny, zagrasz w free spiny w tradycyjny sposób. Jeśli z drugiej strony zdecydujesz się zaryzykować swoje obroty, gra stanie się nieco bardziej interesująca. Postawisz na liczbę obrotów, które zdobędziesz i możesz wygrać do 24 darmowych spinów. Granie w darmowe obroty może skutkować utratą ich wszystkich, więc bądź ostrożny!

Koło się obróci, umożliwiając wygranie dodatkowych obrotów, jeśli wyląduje na kolorowym segmencie. Przegrywasz grę, jeśli przeciwnie, koło zatrzyma się na czarnym segmencie. Jeśli masz szczęście, możesz ponownie zakręcić kołem lub odebrać darmowe spiny.

Po ustaleniu liczby przyznanych darmowych spinów rozpocznie się funkcja Free Spins.

Extra Chilli Hot symbole

Gra bonusowa posiada specjalną funkcję Nieograniczony mnożnik wygranych: po wejściu do rundy bonusowej mnożnik wygranej zaczyna się od x1 i zwiększa się o jeden po każdej zwycięskim spinie. Najlepsze jest to, że nie ma ograniczeń co do wartości, jaką może mieć mnożnik, co jest ogromną szansą dla graczy!

Podczas tej funkcji można zarobić dodatkowe darmowe spiny, jeśli trafisz trzy lub cztery doniczki chili na poziomym bębnie. Z 3 donicami możesz zarobić 4 dodatkowe obroty, cztery donice dają 8 dodatkowych darmowych obrotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.