Twin Spin Megaways

Dzięki aż 117649 liniom wypłat, wielu darmowym spinom i fajnym funkcjom, łatwo zrozumieć, dlaczego ten automat Twin Spin Megaways jest tym, który przemawia do wielu graczy.

Twin Spin Megaways to internetowa gra slotowa opracowana przez NetEnt, oferująca 117 659 sposobów na wygraną. Funkcje obejmują bębny kaskadowe, symbole mnożnika, zsynchronizowane bębny i darmowe spiny. RTP tego automatu wynosi 96,04%, a jego główna nagroda jest warta 38 000x postawionej stawki.
Szukasz najlepszych kasyn online, aby cieszyć się Twin Spin Megaways z bonusem? Nasz zespół wybrał najlepsze kasyna online do gry na automatach Megaways™. Trzy najlepsze kasyna są tutaj.Kasyno gra Twin Spin Megaways™

Twin Spin Megaways to internetowy automat od Net Entertainment. NetEnt jest jednym z wiodących w branży studiów zajmujących się automatami do gier na prawdziwe pieniądze. Cechą charakterystyczną jest to, że zawsze dostarcza wysokiej jakości gry. Jest również odpowiedzialny za oryginalny automat internetowy Twin Spin i jego wersję Twin Spin Deluxe. Jest to zatem trzecia odsłona serii.

 Nazwa Gry:  Twin Spin Megaways
 Operator:  Netent
 RTP:  96.04%
 Max Linie:  117649
 Układ:  6

Symbole i wygrane

Twin Spin Megaways wykorzystuje popularną mechanikę automatów Megaways. Krótko mówiąc, ilość linii zmienia się z każdym obrotem. Automaty Twin Spin Megaways mają 6 bębnów, a liczba symboli waha się od 2 do 7. Prowadzi to również do zmian w liczbie sposobów na wygraną. W idealnym świecie automat może pokazać nawet 117 649 sposobów na wygraną.

Większość automatów Megaways posiada funkcję Avalanche (np. Bonanza). Nie inaczej jest w Twin Spin Megaways. Podczas kaskady zwycięskie symbole znikają z bębnów, co oznacza, że kolejne wygrane mogą pojawić się w ramach jednego spinu. Są one kluczowe dla wielkich wygranych i mogą zmienić każdy spin w prawdziwą lawinę wygranych!

Twin Spin megaways wild

Symbole w tym automacie są repliką oryginału. Dlatego możesz spodziewać się bardzo klasycznego składu. Na najniższych wypłatach automatu dostępnych jest wiele symboli kart, od dziewiątek do asów. Z drugiej strony, najwyższe stawki pokazują wiśnie, dzwonki, siódemki, BAR i diamenty.

Bonus darmowych spinów jest uruchamiany po trafieniu pięciu lub więcej symboli scatter na bębnach. Wszelkie dodatkowe symbole scatter zapewniają tylko 1 dodatkowy darmowy obrót.

Podczas tej funkcji do wszystkich symboli wild dołączony jest mnożnik 2x lub 3x. Zsynchronizowane bębny są również aktywne podczas rundy bonusowej, a do tej funkcji dodano specjalny dodatek. Złączone bębny zawsze pokażą 7 symboli, zwiększając całkowitą liczbę Megaways.

Symbole Wild mogą pojawiać się na bębnach 2, 3, 4, 5 i 6 w grze głównej oraz w darmowych spinach. Symbole te zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem symboli rozproszonych. Zastępowanie symboli Wild zapewnia najwyższą możliwą wygrywającą kombinację Megaways™ zgodnie z tabelą wypłat. W darmowych spinach symbole Wild mogą mieć mnożnik x2 lub x3. Kiedy symbol Wild z mnożnikiem x2 lub x3 staje się częścią zwycięskiej kombinacji, zwiększa liczbę wystąpień zwycięskiego symbolu na bębnie, na którym się pojawia, odpowiednio o 2 lub 3. W tym samym czasie na bębnach może pojawić się tylko jeden mnożnik, z wyjątkiem sytuacji, gdy pojawia się na podwójnych bębnach. Wild mnożniki są mnożone, jeśli więcej niż jeden jest częścią wygranej. Symbole Wild z mnożnikiem mogą pojawić się na bębnach tylko wtedy, gdy liczba podwójnych bębnów nie przekracza 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.